Oyun ablası/abisi

GENEL NİTELİKLER

EvdekiBakıcım çocuk, yaşlı bakımı ve oyun ablalığı hizmetlerini güvenli, kaliteli ve en kısa sürede almak isteyen ailelerle, alanlarında uzman bakıcıları ve oyun ablalarını bir araya getiren bir platformdur. Platform üzerinden uzun süreli bakım hizmeti verilebildiği gibi kısa süreli hatta saatlik bakım verilmesi de mümkündür. EvdekiBakıcım teknolojiyi etkin bir biçimde kullanmaktadır. Aileler, talep ettikleri bakım hizmetinin özelliklerini belirttikten sonra platformumuzun eşleştirme algoritması sayesinde aileye en uygun adayları görmektedir. Daha sonra adayların profillerini inceleyerek ve videolarını izleyerek onlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmakta ve seçimlerini gönül rahatlığıyla yapabilmektedir.  

Örnek olarak, Cumartesi akşamı eşiyle yemeğe gitmek isteyen veya hafta sonu bir kaçamak yapmak isteyen aileler, çocukları ile ilgilenecek kısa süreli oyun ablalarına evdekibakicim.com aracılığıyla teklif gönderebilmektedir. Oyun ablaları ise takvimlerine ve ders yoğunluklarına göre teklifleri kabul edip, ücretlerini kendilerinin belirlediği bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. 

Daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.evdekibakicim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İş başvurunuzu internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İŞ TANIMI

Üniversite mezunu ya da öğrencisi kişiler olan ve boş vakitlerinde 6-15 yaş aralığında çocuklara oyun ablalığı/abiliği yapacaktır. Oyun ablasından beklentiler ise (i) çocukların derslerinde yardımcı olmak, (ii) sportif ve sanatsal aktivitelerde çocuklara destek olmak ve (iii) çocukların yabancı dillerini geliştirmesine destek olmak.

Çocuk gelişimi bölümü okuyan ya da ilgili bölümden mezun olmuş kişiler daha yüksek ücretlere sadece 6 - 15 değil tüm yaş aralığında çocuklara bakabilirler.

Aday Bilgileri
 • Tecrübe:
  Tecrübesiz adaylar
 • Eğitim Seviyesi:
  Önlisans - Öğrenci, Önlisans - Mezun, Üniversite - Öğrenci, Üniversite - Mezun
Posizyon Bilgileri
 • Firma Sektörü:
  İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
 • Çalışma Şekli:
  Sürekli - Tam Zamanlı, Yarı Zamanlı - Part Time
 • Şehir/İlçe:
  İstanbul (Avrupa)

10
Gün

2479
Görüntüleme
Firmanın Diğer İlanları
EvdekiBakıcım
 • Firma Sektörü
  İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
 • Çalışan Sayısı
  1 - 10 Kişi
 • İl/İlçe
  İstanbul (Avrupa) Beyoğlu