Genel Koşullar

Bu bölüm arelkam.arel.edu.tr’nin genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, arelkam.arel.edu.tr’i herhangi bir amaçla kullanmayınız.

arelkariyer.edu.tr, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Kopyalama

arelkam.arel.edu.tr içeriğinde yer alan bütün bilgilerin, yazıların, logoların, grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru, diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya arelkariyer.edu.tr haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım, görsel ve tasarımların her türlü hakkı arelkam.arel.edu.tr 'e aittir.

Kullanım

Bu site sadece T.C. İstanbul Arel Üniversitesinin mezunlarına ve aktif öğrencilerine açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, arelkariyer.edu.tr sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:

  1. Yanlış, düzensiz, eksik ve/veya yanıltıcı bilgi ve/veya uygun olmayan fotoğraf içeren özgeçmişin siteye kaydedilmesi halinde,
  2. Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel ve/veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve/veya üyelik satış formasyonları gibi bilgilerin ilave edilmesi halinde,
  3. Diğer bir şahıs ve/veya kurum tarafından ilan edilen her türlü bilgi, görsel ve/veya logonun silinmesi tahrif edilmesi ve/veya değiştirilmesi halinde,
  4. T.C. İstanbul Arel Üniversitesi, Staj, İşyerinde Uygulama ve mezun yerleştirme işlemleri ile ilgili tüm duyuruları ve işlemleri arelkam.arel.edu.tr internet sitesi üzerinden gerçekleştirecektir. Kullanıcılar üyelik işlemlerini tamamlamaları halinde, arelkariyer.edu.tr sitesinden yapılacak tüm duyuruları takip etmekle yükümlüdür. Yapılan duyuruların başvuru tarihlerinin herhangi bir sebeple kullanıcı tarafından kaçırılması halinde, doğabilecek tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Internet Sitesi Güvenlik Kuralları

Belirtilen güvenlik kurallarına kısmen ve/veya tamamen uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden, herhangi birini yapan kişi, kişiler ve/veya kurum, kurumlar hakkında arel.arelkariyer.edu.tr 'in her türlü kanuni hakkı saklıdır.

  1. Kullanıcıların diğer özgeçmiş bilgilerine girme çabaları ve/veya sitenin genel güvenliğini tehdit edecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı çalışmalar,
  2. Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı faaliyetler,
  3. Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,
  4. Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve/veya sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari ve/veya kişisel elektronik postanın yollanması gibi.

arelkam.arel.edu.tr’nin Sorumlulukları;

arelkam.arel.edu.tr, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk bilgi içeriğini giren kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat arelkam.arel.edu.tr 'e aittir.

Özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur. arelkam.arel.edu.tr bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler arel.arelkariyer.edu.tr 'in sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

arel.arelkariyer.edu.tr, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse arel.arelkariyer.edu.tr bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. arelkam.arel.edu.tr özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

arelkam.arel.edu.tr 'i tercih ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz.

Aday Gizlilik Prensipleri

arel.arelkariyer.edu.tr, bir insan kaynakları ve kariyer sitesi olarak, temel ilkesi aday gizliliğine verdiği önemdir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratabilmektedir.

arel.arelkariyer.edu.tr 'de özgeçmiş formunu dolduran adayların bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) arel.arelkariyer.edu.tr 'e üye olan seçkin kuruluşlar ile paylaşılmaktadır. Bir insan kaynakları sitesi olan arel.arelkariyer.edu.tr n'in veritabanı adayların özgeçmişlerinden oluşmaktadır.

Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı kurumumuz sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde özgeçmişinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için kullanıcı sayfanıza giriş yaparak Ad, soyad, e-posta ve şifre bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayan "Üyelik Bilgilerim" linkini tıklayınız.

arel.arelkariyer.edu.tr, üyelerinin kişisel bilgilerini arelkam.arel.edu.tr’nin sunacağı kampanya hizmetleri konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, sms, bülten gibi) amacıyla kullanabilir. Üye bahsi geçen tanıtımların kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman gelen e-postaların altındaki abonelikten çıkmak istediğini belirten linke tıklayarak arelkam.arel.edu.tr’den gönderim yapılmamasını sağlayabilir.

arelkam.arel.edu.tr'e duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.